Kadim Medeniyet Değerleri Derneği (KAMED) “Genç Nağmeler Özgürlüğün Sesi ile Buluşuyor” isimli proje kapsamında “Özgürlüğün Sesi BİLAL” animasyon filminin gösterimini bir konser dinletisi ile birlikte yapmaya hazırlanıyor.

Etkinlik, 7 Ekim 2017 Cumartesi günü İstanbul’da  Devlet Tiyatroları/Cevahir Sahnesi Salon:1‘de, saat 15.00-18.30 arasında yapılacaktır.*

Dâvet metninde KAMED’in amacı şu şekilde ifâde ediliyor:

2015 yılında Ankara’da kurulan Kadim Medeniyet Değerleri Derneği, insanımıza katkı sunmak, özellikle gençlerimizin kimlik ve kişiliklerini millî, manevî ve ahlâkî kadîm medeniyet değerlerimiz eşliğinde inşâ etmelerine yardımcı olmak gayesi ile yola çıkmıştır.

KAMED olarak temel amacımız; tüm sosyal alanlarda değerlerimizi görünür ve yaşanır kılmak suretiyle toplumun tüm katmanlarını geleceğe hazırlayarak ülkemizi dünyada değerleri ile birlikte temsil edebilmektir.

 

* Etkinlik ücretsizdir ve ailelerin katılımına açıktır.

Yazar Hakkında

HAZIRKITA, bir odağa yaslanmaksızın ve verili politik-poetik angajmanlara dâhil olmaksızın konuşabilme ihtiyacına binaen 2017’de yayın hayatına başladı. Türk ve dünya edebiyatının seçkin ve özgün örneklerine yer verme, nitelikli kültür-sanat yayıncılığı yapma ve bağımsız bir tartışma platformu oluşturma ilkesiyle yayın hayatını sürdürüyor.

Yorum yaz